V Mistrzostwa WWSI w Programowaniu

V Mistrzostwa WWSI w Programowaniu zbliżają się wielkimi krokami, w związku z czym zapraszamy wszystkich studentów Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki do udziału w tegorocznej edycji konkursu. Jak co roku przygotowaliśmy dla Was kilkanaście zadań programistycznych o zróżnicowanym stopniu trudności. Postaraliśmy się, aby w tym zestawie znalazły się zadania nie wymagające znajomości zaawansowanych algorytmów.

W tym roku zrezygnowaliśmy z organizacji dwóch rund zdalnych na rzecz jednej dłuższej rundy. Oprócz tego w każdy poniedziałek o godzinie 18:00 będziecie mogli spotkać się z nami osobiście w siedzibie naszej uczelni i porozmawiać na temat dostępnych zadań. Podczas konsultacji będziemy starali się przybliżyć Was do rozwiązania zadań, z którymi macie problem lub wspomóc w kwestiach programistycznych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie zawodów